Speciální týden ve Viktoria shopu: Týden mikin s kapucí!Nabídni své místo pokračuje i v nové sezoně

Vstupenky pro vozíčkáře

Viktoria Plzeň si užívá přízně fanoušků a je velmi hrdá na to, že může nabídnout důstojné prostředí také pro vzrůstající fanouškovskou základnu handicapovaných fanoušků. Vzhledem k tomu, že klub zaznamenal zvýšený zájem vozíčkářů o domácí zápasy Viktorie, vybudoval ve spolupráci s městem Plzeň zastřešenou platformu přímo na úrovni hřiště. Z té je možné nejen pohodlně shlédnout zápas, ale umožňuje každému vozíčkáři bezproblémový přístup na místo.

Pokud máte zájem navštěvovat domácí zápasy Viktorie v sektoru vozíčkářů, je potřeba zaslat nejpozději čtyři dny před každým utkáním, kterého se chcete zúčastnit, e-mail na adresu: fcviktoria@fcviktoria.cz s žádostí o vstupenku pro sebe a případně jednoho člena doprovodu zdarma. Nejpozději dva dny před samotným zápasem vám bude mailem doručena odpověď ohledně možnosti vyzvednutí vstupenek. Tyto vstupenky budete mít vždy připraveny na recepci přímo na vaše jméno. Ohledně možnosti parkování, speciálních žádostí a dalších informací se obracejte na výše uvedený e-mail.

Pokud nemáte možnost komunikovat prostřednictvím elektronické pošty, je v provozu i telefonní číslo 377 221 507. Věříme, že si nadále budeme moct společně vychutnávat krásné okamžiky na stadionu ve Štruncových sadech.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál