Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Permanentky

Srdce každého viktoriána bije v Doosan Areně. A je úplně jedno, jestli fandíte v kotli, z hlavní tribuny či jste si oblíbili místo v první řadě za brankou. Všechny nás spojuje viktoriánské srdce. Pro všechny věrné fanoušky je tady opět možnost, jak si zajistit své místo i na příští sezonu, která bude v mnoha ohledech revoluční. 


Volný prodej byl zahájen ve středu 9. května a nadále pokračuje. Zakoupit si permanentku ve volném prodeji je možné i ONLINE, ta bude následně zaslána majiteli poštou. I zde jsou v nabídce dvě varianty – STANDARD a EXTRA. Využít online prodeje můžete na TOMTO ODKAZU.


Rodinná tribuna Hitrádia FM Plus
Malování na obličej, fotbálek, fotostěna či soutěže o dárky. I v příští sezoně bude k dispozici velmi oblíbená rodinná tribuna, kterou Viktorka připravuje ve spolupráci s Hitrádiem FM Plus. Pro permanentní vstupenky na tuto tribunu fungují stejná pravidla jako u běžných permanentek. (Děti jsou do 15 let) 


Nabídni své místo pokračuje

Systém „Nabídni své místo“, prostřednictvím něhož fanoušci, kteří mají permanentku a nemohou na zápas dorazit, nabídnou svoji sedačku ostatním, běží v Doosan Areně již dva roky. Jde o vstřícné gesto fanoušků a odměnou je pro ně sleva ve Viktoria shopu. Jak vše funguje? Dozvíte se na speciální stránce Nabídni své místo.

Volný prodej vstupenek
I v nové sezoně 2018/2019 zůstávají v platnosti dvě kategorie vstupného dle atraktivity soupeře. Pro I. kategorii (Sparta, Slavia) nejsou k dispozici časové vlny. 


Naopak pro zápasy II. skupiny atraktivity je možné pořídit si vstupenku ve dvou časových vlnách tak, jak tomu je i v letošní sezoně. Fanoušek, který si lístek koupí hned v první vlně (17 až 11 dní před utkáním), získá zvýhodnění 50 Kč. „V této sezoně to bylo 30 Kč, chceme tím odměnit ty fanoušky, kteří si svůj lístek na zápas zakoupí s předstihem,“ vysvětluje navýšené zvýhodnění Václav Hanzlík. Druhá časová vlna startuje 10 dní do zápasu a trvá až do hracího dne.


Zde je ceník vstupného pro sezonu 2018/2019:


a) 

b)

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál