Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed
Informace pro fanoušky před zápasem se Spartou Praha
13.4.2018
FCVP
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky před zápasem se Spartou Praha

Šlágr 24. kola HET ligy je za dveřmi, do Plzně míří Sparta Praha. V článku najdete užitečné předzápasové informace.

Všechny fanoušky opět prosíme, aby přišli s dostatečným předstihem. Zápas byl vyprodaný, tudíž hrozí, že se budou tvořit fronty u turniketů. Společně tomu můžeme tímto zamezit. Brány stadionu se otevřou klasicky 90 minut před zápasem.

Pivovarská lávka bude od 15 hodin jednosměrně uzavřená. Projít půjde pouze z pivovaru na stadion, opačným směrem to nepůjde.

V den zápasu bude od 11 hodin probíhat prodej permanentních vstupenek na sezonu 2018/2019 pro stávající permanentkáře (více info ZDE). Poběží i po skončení utkání, a to na pokladně za severní tribunou Doosan Areny. Současně bude spuštěný také předprodej lístků na nadcházející domácí zápas proti Karviné, i k tomu bude vyčleněna speciální pokladna za severní tribunou Doosan Areny.

V okolí Doosan Areny se bude prodávat magazín Viktorián, ve kterém mj. najdete velice zajímavý rozhovor s asistentem trenéra Dušanem Fitzelem, mládežnický servis, statistiky a další novinky.

I na ligovém utkání platí zákaz jakéhokoliv projevu rasismu a používání pyrotechniky. Prosíme všechny fanoušky o respektování těchto důležitých pravidel.

Mezi sektory S a T je kvůli blízké stavbě zúžený prostor. „Prosíme tedy fanoušky pohybující se v okolí těchto sektorů o shovívavost. Vše je ale zabezpečené, jde tedy jen o preventivní informaci,“ informuje Václav Hanzlík.

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál